امروز: پنجشنبه 2 آبان 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

مقاله مدیریت آینده نگر در ICT

مقاله مدیریت آینده نگر در ICT دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 20 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 13

دستاوردهای بشر در عرصه فناوری اطلاعات و ارتبــــاطات به شناخت بیشتر بشر از ارگانیسم های سازمانی، چگونگی فعالیت های فردی و سازمانی، بهبود و كنترل این فعالیت ها، تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری، قطعات و سیستم های ارزانتر، هوشمندتر، چندمنظوره، سازگار با محیط زیست، و همچنین تغییر شیوه های تولید شده است

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

مقاله مدیریت آینده نگر در ICT

دستاوردهای بشر در عرصه فناوری اطلاعات و ارتبــــاطات به شناخت بیشتر بشر از ارگانیسم های سازمانی، چگونگی فعالیت های فردی و سازمانی، بهبود و كنترل این فعالیت ها، تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری، قطعات و سیستم های ارزانتر، هوشمندتر، چندمنظوره، سازگار با محیط زیست، و همچنین تغییر شیوه های  تولید شده است.

رهاورد بشر در دهه های اخیر به ویژه شبكه جهانی اینترنت باعث گردیده شیب منحنی رشد علم و فناوری در سالهای اخیر به شدت زیاد و به صورت یك منحنی متمایل به عمود تبدیل گردد كه نشان از كوتاهتر شدن هرچه بیشتر چرخه زمانی تولید علم است. بنابراین، ما در جهانی زندگی می كنیم كه ویژگی بارز آن، 1 - تغییرات شتابنده 2 - غیرقابل پیش بینی بودن آینده است.

این ویژگیها از اصول پارادایم نوین مدیـــــریت یعنی مدیریت در محیط پویا و بی ثبــــات و غیرقابل پیش بینی را نیز شامل می شود.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : مقاله مدیریت آینده نگر در ICT , دانلود رایگان مقاله مدیریت آینده نگر در ICT , دانلود و خرید مقاله مدیریت آینده نگر در ICT , خرید و دانلود مقاله مدیریت آینده نگر در ICT , دانلود مقاله مدیریت آینده نگر در ICT , خرید مقاله مدیریت آینده نگر در ICT , دانلود رایگان مقاله رشته کامپیوتر , دانلود مقاله رشته کامپیوتر , پژوهش

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر