امروز: شنبه 27 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

گروه بندی اطلاعات در MIS

گروه بندی اطلاعات در MIS دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 48 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 29

موضوع این بحث مقاله سیستم اطلاعات مدیریت می باشد سیستم اطلاعت مدیریت به معنی مدیریت برپایه 1 استراتژی رقابت؛ و 2كاهش هزینه‌ها، كه خود یك سیاست رقابت صادراتی می‌باشد برای لحاظ كردن این دو استراتژی به كار بردن سیستم‌های اطلاعات مبنی بر فن‌آوری‌های اطلاعت وارتباطات ضروری می‌نماید

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

گروه بندی اطلاعات در MIS

مقدمه:

موضوع این بحث مقاله سیستم اطلاعات مدیریت می باشد سیستم اطلاعت مدیریت به معنی مدیریت برپایه:

1- استراتژی رقابت؛ و 2-كاهش هزینه‌ها، كه خود یك سیاست رقابت صادراتی می‌باشد. برای لحاظ كردن این دو استراتژی به كار بردن سیستم‌های اطلاعات مبنی بر فن‌آوری‌های اطلاعت وارتباطات ضروری می‌نماید.

مدیران امروز، با انبوهی اطلاعات روبرو هستند. اطلاعاتی كه به‌عنوان داده‌های سیستم بایستی پردازش گردیده و قابل فهم، تعمیر و نگهداری و بازیابی گردد. از طرف دیگر سیستم‌های مدیریت و ابزارهای كنترل در طول زمان تغییرات زیادی پیدا كرده‌اند این تغییرات را می‌توان در چهار زمینه كلی عنوان كرد:

1-كنترل سنتی  2-كنترل بر وكراتیك  3-كنترل كاریزماتیك    4-كنترل اینفورماتیك.

در ساختارهای سنتی فئودالی، كنترل ازطریق سنت، ادراك و اعمال می‌شد، مقامات كنترلی به‌طور سنتی و موروثی به نسل‌های بعد منتقل می‌گردید و جامعه نیز این نوع ساختار كنترلی را چون سنت بود می‌پذیرفت و بدان گردن می‌نهاد. در وضعیت كاریزماتیك، كنترل از طریق رابطه بین رهبر و پیروان اعمال می‌گردید. دراین حالت، رهبران كاریزما، شیوه عمل را انتخاب می‌كردند و پیروان نیز از آنها تبعیت می‌كردند زیرا آنها را قبول داشتند. در بروكراسی، كنترل در ساختار سازمانی تعبیه می‌شد، ساختاری كه بر قانون و مقررات استوار بود و جنبه غیرشخصی داشت و تبعیت از آن الزامی بود.

در اینفوكراسی، كنترل از طریق نرم‌افزارها اعمال می‌شود. مجموعه دانش‌ها و آگاهی‌های تخصصی، بسیار رشد كرده است و اینفوكراسی می‌تواند هر نوع اطلاعاتی را از طریق شبكه‌های الكترونیكی بدست آورد. از سیستم‌های خبره، استفاده كند و به تمامی دانش‌های تخصصی و حرفه‌ای مجهز شود.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : گروه بندی اطلاعات در MIS , دانلود و خرید گروه بندی اطلاعات در MIS , خرید و دانلود گروه بندی اطلاعات در MIS , خرید گروه بندی اطلاعات در MIS , دانلود گروه بندی اطلاعات در MIS , دانلود رایگان گروه بندی اطلاعات در MIS , گروه بندی اطلاعات در MIS چیست؟ , دانلود و خرید مقاله گروه بندی اطلاعات در MIS , مقاله گروه بندی اطلاعات در MIS , دانلود رایگان مقاله گروه بندی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر