امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن

پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 595 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 55

مقدمه ای بر پردازش تصویر در هر سیستمی و با هر عملکردی برای تصمیم گیری به داده های ورودی احتیاج داریم این ورودی ها میتوانند از یک سنسور صوتی سنسور فاصله سنج سنسور مادون قرمز میکروفن و با تصاویر ارسالی از یه دوربین باشد

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن

مقدمه ای بر پردازش تصویر:

  در هر سیستمی و با هر عملکردی برای تصمیم گیری به داده های ورودی احتیاج داریم. این ورودی ها میتوانند از یک سنسور صوتی, سنسور فاصله سنج , سنسور مادون قرمز , میکروفن و با تصاویر ارسالی از یه دوربین باشد.

  امروزه پردازش تصویر بهترین ابزار برای استخراج ویژگی ها و تحلیل موقعیت و در نهایت تصمیم گیری صحیح می باشد. در مورد انسان نیز به همین صورت است, اطلاعات از طریق چشم به مغز ارسال می شوند و مغز با پردازش این اطلاعات تصمیم نهایی را گرفته و فرمان را صادر می کند.

  هدف از پردازش تصویر پیاده سازی عملکرد ذهن انسان در قبال داده ها و انجام پردازش های خاصی برای استخراج ویژگی مورد نیاز برای رسیدن به هدف از پیش تعیین شده می باشد.

جهت دریافت فایل پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن لطفا آن را خریداری نمایید

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن , دانلود و خرید پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن , خرید پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن , دانلود پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن , خرید و دانلود پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن , پژوهش پاورپوینت پردازش تصویر

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر