امروز: شنبه 1 آبان 1400
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل

پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل دسته: پزشکی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 624 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 13

دانلود پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل

قیمت فایل فقط 5,500 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل

دارای 13 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن فایل پاورپوینت :

نتایج عجیب آزمایش تأثیر تلفن همراه بر گیاهان و حیوانات

Ø بر پایه تحقیقات انجام یافته، بوته گوجه فرنگی در همان ده دقیقه اول كه در کنار یک تلفن همراه، قرار گرفته (بدون مکالمه ) از خود هورمونی ترشح می‌کند؛ این هورمون نزد بیولوژیست‌‌ها، به هورمون «استرس» معروف است و گیا‌‌هان به محض آسیب دیدن، آن را ترشح می‌کنند.

Ø در سوئد روی یک خرگوش آزمایش جالبی انجام دادند. یک خرگوش را کنار یک موبایل گذاشتند که آن موبایل همواره روشن بود. در این مدت هم تغذیه کاملی به آن می‌دادند. پس از 2 ماه خون و سلول‌های خرگوش را برای آزمایش به آزمایشگاه بردند و نتیجه جالب توجهی را اعلام کردند؛ آن خرگوش با ادامه این وضعیت بیشتر از یک سال زنده نمی‌ماند.

ادامه نتایج عجیب آزمایش ....

Ø همانطوری که در عکس‌هایی که با استفاده از دوربین‌های حساس حرارتی گرفته شده است، می‌بینید یک تخم مرغ را در مقابل دو موبایل روشن در حال صحبت کردن گذاشته‌اند و پس از گذشت یک ساعت تقریباً نیمی از آن سفت شده بود.

و...

قیمت فایل فقط 5,500 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل , دانلود پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از تلفن همراه , پاورپوینت نکات بهداشتی استفاده از تلفن همراه , نکات ایمنی استفاده از تلفن همراه , نکات بهداشتی استفاده از موبایل , نکات بهداشتی موبایل , موبایل نکات بهداشتی , نکات ایمنی تلفن همراه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر