امروز: جمعه 24 آبان 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق ستاره شناسی

دانلود تحقیق ستاره شناسی دسته: فیزیک
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 171 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 21

ستاره شناسی ، تاریخچه ستاره شناسی ، علم ستاره شناسی ، ستاره شناس ، ستاره ، نجوم

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

در بقایای تمدن سومری كتیبه هایی مربوط به ستاره شناسی یافت شده است كه قدمت آنها به 25000 سال قبل از میلاد مسیح می رسد . در بقایای سنگی كتیبه های یافت شده ، تصاویری از گردش ماه به دور زمین وجود دارد . استادان ماوراءالطبیعه سومری خیلی زود دریافتند هر اتفاقی كه برای انسان رخ می دهد یه نوعی به به ستارگان ارتباط دارد و در و.اقع ستارگان منشاء همه اتفاقات هستند . در سال 1920 یك دانشمند روسی بنام چیجفسكی مطالعات كاملی در این خصوص انجام داد و متوجه شد هر یازده سال یكبار انفجارهای عظیمی در خورشید رخ می دهد .

 او با بررسی یك دوره هفتصد ساله دریافت ، همیشه همزمان با پدیده انفجار خورشیدی یك جنگ ، اغتشاش و یا نابسامانی در كره زمین اتفاق می افتد . محاسبات و مشاهدات او كه یك دوره هفتصد ساله را پوشش می داد ، آنقدر علمی و دقیق بود كه رد كردن نظریه او را دشوار ساخته بود . در واقع خورشید یك ارگانیسم زنده ، پویا و آتشین است . حالات خورشید هر لحظه تغییر می كند و زمانی كه اندكی تغییر در حالات خورشید به وجود آید ، زمین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد . بعدها یك فیزیكدان سویسی بنام پاراسلوس با مطالعات بیشتری در این زمینه به كشف جدیدی نایل آمد . او كشف كرد انسان زمانی بیمار می شود كه هماهنگی بین او و چیدمانی از ستارگان كه در زمان تولدش وجود داشته است از بین برود . قبل از پاراسلوس ، فیثاغورث اصل ارزشمند توازن سیاره ای را مطرح كرده بود .

او معتقد بود كه هر ستاره یا سیاره ای از طریق حركت و جابجایی در فضا ارتعاشات منحصر به فردی را تولید می كند . مجموع ارتعاشات اجرام آسمانی یك توازن موسیقیایی تولید می كند كه توازن كیهانی نامیده می شود . در سال 1950 گئورگی گیاردی دانش جدیدی بنام شیمی كیهانی را به وجود آورد . او پس از انجام آزمایشات متعدد به روش علمی اثبات كرد كل جهان یك وحدت بنیادین و یك جسم یكپارچه است . یعنی هیچیك از اعضاء آن از هم منفك نیستند و به یكدیگر متصلل هستند . پس اگر قسمتی از این جسم دستخوش تغییر گردد كل جسم مرتعش می شود و همه بخش های آن تحت تاثیر قرار می گیرند . پس با به وجود آمدن تغییر در هر ستاره ای ، در هر فاصله از زمین كه باشد ، ضربان ما دچار تغییر خواهد شد . وقتی خورشید در شرایط و موقعیت خاصی قرار می گیرد گردش خون ما نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت . دكتر تاماتوی از ژاپن هم كشف كرد كه شدت طوفان های اتمی خورشید بر ضخامت گلبولهای خون به خصوص در آقایان تاثیرات فراوان دارد . فرانك براون ، متفكر آمریكایی نیز می گوید : در لحظه تولد یك انسان ستارگان بسیاری در حال طلوع و غروب كردن هستند .

مجمع الكواكبی در حال صعود و مجمع الكواكبی در حال فرود هستند و انسان در چیدمانی مشخص از ستارگان به دنیا می آید . از تحقیقات های صورت گرفته نتیجه مهمی حاصل می شود ( با در نظر گرفتن اینكه كل حیات تحت تاثیر چیدمان ستارگان قرار دارند ، با كمی مطالعه عمیق تر می توان دریافت كه هر انسانی نیز تحت تاثیر ستارگان است ) در زمینه تاثیر چیدمان ستارگان بر حیات انسان مطالعات زیادی انجام شده است . به عنوان مثال می دانیم كه اقیانوس ها تحت تاثیر حالات ماه قرار می گیرند . حال اگر در نظر داشته باشیم كه نسبت آب و نمك موجود در اقیانوس ها دقیقاً مشابه نسبت آب و نمك بدن انسان است آنگاه نتیجه خواهیم گرفت كه آب بدن انسان نیز همانند اقیانوس ها تحت تاثیر نیروی ماه قرار می گیرد . همچنین تحقیقات نشان می دهد كه با نزدیك شدن ماه به حالت بدر ( ماه كامل ) میزان جنون و دیوانگی نیز در دنیا افزایش می یابد . پروفسور براون تحقیق جالبی را انجام داده است . او نمودار تولد بسیاری از نظامیان ، پزشكان و متخصصین مشهور را جمع آوری كرده و با بررسی این نمودارها متوجه شد افرادی كه تخصص های یكسانی دارند اكثراً تحت چیدمان مشابهی از ستارگان متولد شده اند .

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : ستاره شناسی , تاریخچه ستاره شناسی , علم ستاره شناسی , ستاره شناس , ستاره نجوم

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر