امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا

تحقیق مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا دسته: مدیریت
بازدید: 7 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 133 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 50

این تحقیق در مورد مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا در 50 صفحه و در قالب ورد و شامل مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا،معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار،معماری سرویس گرا، مدیریت فرایندهای کسب و کار،BPM،چرخه عمر و اجزای ،SOA،معماری سرویس گرا،معرفی معماری سرویس گرا ،معماری سرویس گرا و غیره می باشد

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

این تحقیق در مورد مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا در 50 صفحه و در قالب ورد و شامل مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا،معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار،معماری سرویس گرا، مدیریت فرایندهای کسب و کار،BPM،چرخه عمر و اجزای ،SOA،معماری سرویس گرا،معرفی معماری سرویس گرا ،معماری سرویس گرا  و غیره می باشد.

فهرست

مقدمه 3

سرویس چیست؟ 7

واسط مستقل از نرم افزار 9

معماری اطلاعات Information Architecture9

مدیریت محتوا 10

مدیریت دانش 10

آیا به معماری اطلاعات نیاز داریم ؟ 10

فرهنگ جامع طراح 11

قابلیت ترکیب سرویس 14

مروری بر تحقیقات 16

معماری سرویس گرا چیست؟ SOA چیست؟ 18

سرویس ها چیستند ؟ 22

فواید SOA  برای مشتریان بانکها 27

SOA  و اوراق بهادار 28

تغییر معماری نرم افزاری بانک‌ها کافی است؟ 29

SOA  در بانکداری اسلامی 30

تهدیدات مهاجرت به معماری سرویس گرا 31

معماری سرویس گرا چیست 32

  • زیربنای SOA 34

نقل و انتقال (Tranport ) 41

رابطه بین BPM ، SOA و EA 47

منابع 48

مقدمه

معماری سرویس گرا سبكی از سیستم های اطلاعاتی است كه بر اتصال سست، قابلیت استفاده مجدد، تركیب پذیری، پنهان سازی پیاده سازی داخلی و .. تاكید داشته و شامل استانداردهای soap, wsdl, bpel, uddi می شود. از طرف دیگر چگونگی تغییر و تاثیر جنبه های سازمانی (فرایندها، بانك های اطلاعاتی، زیرساخت) در مواجه با معماری سرویس گرا نیاز به توجه بیشتر دارد.

چگونگی ارتباط معماری سرویس گرا با کسب و کار سازمان(خصوصا فرایندها) و تاثیر متقابل آنها جزو موضوعات جذاب و پرطرفدار سالهای اخیر بوده و دهها كتاب و تز دانشگاهی و صدها مستند فنی نیز به این موضوع پرداخته اند كه هركدام از زاویه ای قصد داشته اند ویژگیها و قالبی برای "معماری سرویس گرا سازمانی" ارائه كنند{‌‍لینک 1‍‌‌‌‌‍} {لینک 2‍}. تقریبا اكثر این منابع تاثیر SOA بر جنبه های دیگر سازمان(فرایندها، زیرساخت) را ناچیز دانسته و SOA را غالبا موضوعی "نرم افزاری" به حساب آورده اند. به عبارت واضح تر از دیدگاه آنان، "معماری سرویس گرا" بیشتر از حیث نتایج در لایه نرم افزاری نسبت به سبک های قبلی متفاوت بوده است. این برداشت در طول سالهای 2004 تا 2007 غالب بود و همانگونه كه گفته شد اكثر كتب و مستندات معتبر منتشر شده بر این دیدگاه اعتقاد داشتند‍‌‌.

اما در كنار دیدگاه اول، به تدریج دیدگاه جدیدتر و كامل تری نیز رشد یافت و در یكی- دو سال اخیر بالغ  شد كه معتقد بود "معماری سرویس گرا" بخشی از پارادایم سرویس گرائی(Service-Orientation) است و این پارادایم همانطور كه در لایه نرم افزارهای كاربردی منجر به سبك "معماری سرویس گرا"(SOA) می شود، در كسب و كار سازمان نیز می تواند اثربخش بوده و "سازمان سرویس گرا" (SOE) را تعریف كند، همچنین در لایه زیرساخت منجر به "زیرساخت سرویس گرا"(SOI) شود. با این تعریف جدید، پارادایم سرویس گرائی به سه شكل خود را نشان می دهد:

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : مدیریت فرآیند کسب و کار و معماری سرویس گرا , معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار , معماری سرویس گرا , مدیریت فرایندهای کسب و کار , BPM , چرخه عمر و اجزای , SOA , معماری سرویس گرا , معرفی معماری سرویس گرا , معماری سرویس گرا

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر